szwajcaria baltowska

Blog

szwajcaria baltowska

SZWAJCARIA BAŁTOWSKA – ZIMOWE SZALEŃSTWO

W końcu wystartowała! Szwajcaria Bałtowska zaprasza na zimowe szaleństwo już w ten piątek czyli 17.12.2021. Stacja narciarska – Szwajcaria Bałtowska została uruchomiona w 2006 roku i jest doskonałym miejscem 2,5 h z Warszawy na zimowe szaleństwo dla małych i dużych. Na dobrą sprawę można pojechać tam na jeden dzień i wrócić.

TRASY

Przyjeżdżający do Szwajcarii Bałtowskiej narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji 5 tras o łącznej długości 2 500 metrów. Szerokość stoku pozwala na swobodne szusowanie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących narciarzy. Stacja narciarska często działa do późnych godzin wieczornych, różnorodność tras i ich doskonałe oświetlenie pozwalają bezpiecznie jeździć po stoku. Teraz także w sylwestra, gdzie można przyjechać i jeździć do północy przy dźwiękach muzyki.

szwajcaria baltowska
szwajcaria baltowska
szwajcaria baltowska
szwajcaria baltowska

KOLEJ KRZESEŁKOWA I ORCZYK

Szwajcaria uruchamia dwa wyciągi orczykowe oraz oślą łączkę – łagodny stok dla dzieci i początkujących narciarzy. Organizator dba o warunki panujące na stoku oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy.  Stok jest regularnie ratraktowany i dośnieżany, jeśli jest to możliwe.
Kolej krzesełkową zostanie uruchomiona zaraz po sprzyjającej pogodzie, gdy tylko temperatura sięgnie minusowych. W ten piątek stacja narciarska zaprasza już pierwszych amatorów.

szwajcaria baltowska
szwajcaria baltowska

INSTRUKTORZY I ZAJĘCIA

Na miejscu działa szkółka narciarska Amigo Ski, a profesjonalni instruktorzy udzielają lekcji jazdy na nartach oraz snowboardzie. Szkoła prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Obok stoku działa także wypożyczalnia sprzętu.

WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Na turystów czeka także wiele innych atrakcji. Jedną z nich jest wioska św. Mikołaja, gdzie spotkacie się z Panią Śnieżynką, elfami i oczywiście Mikołajem! Bajkowa Kraina Lodu, Zimowe kino czy świąteczna szopka ze zwierzętami o której piszę tutaj w poście.W tym sezonie działa także naturalne lodowisko.

szwajcaria baltowska

Wszystkie informacje dotyczące działania obiektu, najbliższe wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej. Możecie także zobaczyć co aktualnie dzieje się na stoku. Na stronie obiektu dostępne są kamerki ze stoku.

NOCLEG

Pełną ofertę noclegową znajdziecie tutaj.

Fot. Informacje Prasowe – Szwajcaria Bałtowska

ADRES

Szwajcaria Bałtowska

Bałtów 8a, 27-423 Bałtów

Tel. 519 346 140 

E-mail: [email protected]

Jestem na Instagramie, Facebooku i Youtube.

Jeśli podoba Ci się ten wpis zostaw coś od siebie i oceń na piąteczkę stawiając mi kawę 🙂 dzięki!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na