Image Alt

O mnie

Dlaczego nie mogę już żyć bez podróżowania?

Każdy kto ma w sobie trochę ciekawości do świata i chociaż raz wybierze się dalej niż na północ czy południe swojego kraju przepadnie od razu, wybierając się kawałek dalej.

Jak to się zaczęło?

Ja swoją przygodę zaczęłam od spędzenia wakacyjnych miesięcy w Irlandii i to był jeden z najlepszych czasów w moim życiu. Nie mogłam już po powrocie normalnie żyć i wysiedzieć w jednym miejscu. Cały czas myślałam o tym jak bardzo chcę zobaczyć inne miejsca na świecie. Kolejna przygoda czekała już rok później w UK. Dostałam się nawet tam studia.

Plany pokrzyżował powrót na chwilę do Polski i poznanie mojego męża, z którym trzy lata później pojechaliśmy na naszą pierwszą prawdziwą wyprawę do Indii. Wtedy oboje przepadliśmy. Chcieliśmy zobaczyć więcej i więcej..

Dzieci i co dalej?

Po drodze dwójka dzieci ograniczyła podróżowanie na drugi koniec świata, ale mimo tego podróżujemy tak, aby móc pogodzić rodzicielstwo z pasją fotograficzno-podróżniczą.

'Mamo daleko jeszcze?’ powstał właśnie z pasji do podróżowania i sprzedania Wam najlepszych wskazówek jak podróżować z dziećmi oraz pokazania miejsc i  miejscówek wartych uwagi. Chcę pokazać Wam, że da się to pogodzić z  z wychowaniem dzieci i pracą na etacie. Uwierzcie mi, że da się!

W końcu życie jest za krótkie by odkładać plany na póżniej. Live your life and find your own way! Witajcie w moim świecie!

Obserwuj mnie w social media:

Youtube; 
Facebook;
Instagram
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na