Image Alt

O MNIE – MAMO DALEKO JESZCZE?

O MNIE - MAMO DALEKO JESZCZE?

WITAJ NA MOIM BLOGU!

Witaj w magicznym świecie podróży i odkrywania, gdzie codzienność zamienia się w niezapomniane przygody! Jestem Ola i jestem autorką bloga podróżniczego „Mamo Daleko Jeszcze”. Moje treści znajdziesz też w social mediach, do których znajdziesz odnośniki poniżej. Razem z moim mężem i dziećmi ruszamy w świat,  odkrywając zarówno polskie perełki, jak i odległe zakątki globu.

„Krótkie są momenty, krótkie są momenty, krótkie dni…” – to motto, które napędza moją pasję do podróżowania z rodziną. Na moim blogu znajdziesz kolorowe opowieści o naszych przygodach, praktyczne wskazówki dla rodziców podróżujących z dziećmi oraz inspirujące relacje z miejsc, które zdobyliśmy razem. Razem z nami przemierzysz malownicze zakamarki Polski, odkryjesz jej tajemnice i ukryte skarby. Spacerując wśród średniowiecznych zabytków, smakując regionalnych przysmaków i poznając fascynujące historie, zobaczysz, że podróżowanie po Polsce zyskuje zupełnie nowy wymiar.

’Mamo daleko jeszcze?’ powstał właśnie z pasji do podróżowania i sprzedania Wam najlepszych wskazówek jak podróżować z dziećmi oraz pokazania miejsc i  miejscówek wartych uwagi. Chcę pokazać Wam, że da się to pogodzić z  z wychowaniem dzieci i pracą na etacie. Uwierzcie mi, że da się!

Dołącz do naszej podróżniczej rodziny, odkryj z nami nowe miejsca, przeżyj unikalne chwile i przekonaj się, że „daleko jeszcze” to tylko początek niesamowitej podróży życia! 

W końcu życie jest za krótkie by odkładać plany na póżniej. Live your life and find your own way! Witajcie w moim świecie!

Napisz do mnie, jeśli chcesz o coś dopytać lub nawiązać współpracę w social mediach lub na blogu 😉

Obserwuj mnie w social media:

Youtube; 
Facebook;
Instagram
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na