fabryka norblina smart kids planet

Blog

WIELKIE OTWARCIE SMART KIDS PLANET

W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet.  Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji – Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia. Dotychczasowe strefy zostaną wzbogacone o nowości stworzone we współpracy z Partnerami. Już teraz można zakupić promocyjne bilety wstępu od 29 złotych lub zarezerwować wycieczkę dla przedszkola lub szkoły.

INNOWACYJNE CENTRUM MĄDREJ ZABAWY

W całości zaprojektowano i wyprodukowano w kraju, w oparciu o światowy trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę. Pomysł na takie miejsce zrodził się w głowie Ojca, który poczuł, że nie ma aktualnie miejsca w Warszawie, które daje dziecku dobrą zabawę i jednocześnie jest wartościowo spędzonym czasem. Długa droga za nami ale nie możemy się już doczekać otwarcia, szlifujemy ostatnie atrakcje. Nie było łatwo, ponieważ projektowanie i budowa trwała ponad rok, ale wierzymy, że nowe Smart Kids Planet będzie jeszcze bardziej smart, co rozumiemy przez wyjątkowe strefy, bogaty program zajęć popołudniowych czy nową ofertę dla szkół i przedszkoli. Poświęciliśmy  Smart Kids Planet kilka lat swojego życia i  wiemy, że ma to sens! Chcemy inwestować w przyszłość naszych dzieci i wpływać na ich rozwój, nawet w formie swobodnej zabawy  – mówi pomysłodawca i współwłaściciel Smart Kids Planet Adam Kowalczyk, tata Leona i Blanki.

CO NOWEGO W SMART KIDS PLANET W FABRYCE NORBLINA?

Wyjątkowa i niepowtarzalna przestrzeń to 1600m2 podzielonych na 9 stref, wypełnionych dokładnie przemyślanymi atrakcjami. Całość nie tylko dostarcza masę radości najmłodszym, ale również rozwija je i uczy. Koncept wykorzystuje nowoczesne technologie i wiodące trendy w nauczaniu. Ogromnym krokiem dla Centrum Mądrej Zabawy są również nowe relacje z firmami odpowiedzialnymi społecznie i szerzącymi wiedzę. Dlatego do już istniejących stref dołączyły wyjątkowe atrakcje we współpracy z Partnerami – firmami Allegro, Biedronką i Komputronik. Spełniają się nasze marzenia o wyjątkowym Centrum, które poziomem dorównuje miejscom budowanym na całym świecie. Niezwykle istotny jest tutaj fakt, że pozyskaliśmy Partnerów, topowe firmy na polskim rynku, dzięki którym nowości będą naprawdę zjawiskowe, a dzieci i ich rodzice zobaczą i wypróbują atrakcji tworzonych zgodnie z aktualnymi trendami. Dzięki Partnerstwom spełniamy nasze wieloletnie plany o realizacji projektu inspirowanego interaktywnymi centrami z Azji. – mówi Karol Gaweł, Prezes Smart Kids Planet, tata Leny i Neli. 

ALLEGRO, KOMPUTRONIK I BIEDRONKA NA POKŁADZIE SKP

W Smart Kids Planet do zabawy dla dzieci zostaną oddane trzy nowe lub unowocześnione atrakcje stworzone z Partnerami – Strefa Zgranej Paczki Allegro, Fantazjuj z Komputronik oraz Strefa Mądrych Zakupów z Biedronką. Nowe przestrzenie powstały, aby rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki. Pomimo długiej nieobecności, mamy bardzo dużo pozytywnej energii, ponieważ nasi Klienci cały czas dawali nam do zrozumienia, że czekają na nasz powrót. Dlatego wracamy ze zdwojoną siłą i nie możemy się doczekać spotkania z naszymi małymi odkrywcami – dodaje Karol Gaweł. Centrum Mądrej Zabawy będzie również miejscem programu zajęć popołudniowych, wśród których znajdą się m.in. przedsiębiorczość, joga, robotyka i mindfullness. Warsztaty dla dzieci rozpoczną się od poniedziałku, 2 listopada.

DOJAZD DO SMART KIDS PLANET

Kolejnym atutem Smart Kids Planet jest jego aktualna lokalizacja. Bieżący adres Smart Kids Planet w Fabryce Norblina, również zachęca do odwiedzin. Dojazd do naszego Centrum jeszcze nigdy nie był taki łatwy – w pobliżu są dwie stacje metra, przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Właściwie z każdego miejsca w Warszawie można do nas dojechać w dogodny i szybki sposób. Ponadto Fabryka Norblina posiada ogromny  parking, z którego windą dojeżdżamy pod same drzwi Smart Kids Planet na poziomie -1. – zachęca Adam Kowalczyk.  

Na miejscu znajdziemy nie tylko atrakcje dla dzieci, ale też wiele miejsc do wypoczynku lub spokojnej pracy dla rodziców. Każdy będzie mógł skorzystać z kawiarni, w której znajdą się nie tylko podstawowe produkty, jak kawa czy herbata ale też zdrowe koktajle i soki. Rodzice z dziećmi będą mogli zjeść posiłek ze specjalnie przygotowanego menu składającego się z ulubionych dań dzieci (tak, będą rosół i pomidorowa!). Jeśli zabawa w Smart Kids Planet to za mało, będzie można przedłużyć ją na kolejne godziny, robiąc zakupy w naszym sklepie, któremu przyświeca idea „Zabierz mądrą zabawę do domu”. Dostępne będą mądre gry, ciekawe książki, ekologiczne ubrania i akcesoria dla dzieci oraz ich rodziców – zachęca Karol Gaweł.

BILETY I CENY

Ceny wejściówek zależne są od dni i godzin. Najtańsze wejście do Centrum Mądrej Zabawy można zrealizować już za 29 złotych. Wejściówki warto rezerwować już teraz, tym bardziej, że kupując je przez stronę smartkidsplanet.pl czekają zniżki, aż do 40%. 

Naszą wizytę ze Smart Kids Planet jeszcze na Stadionie Narodowym, możecie zobaczyć tutaj.

 

Więcej atrakcji w Warszawie dla dzieci znajdziesz tutaj.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube oraz obejrzyj relację ze Smart Kids Planet

A może by tak kawa za polecajki? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na