fabryka norblina smart kids planet

Blog

SMART KIDS PLANET W FABRYCE NORBLINA

Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina. Jesienią tego roku na mapę edukacyjnych atrakcji Warszawy powróci Smart Kids Planet – innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci. Nowa lokalizacja w Fabryce Norblina to powrót ulubionych atrakcji, ale również nowości, które odzwierciedlają światowy trend łączenia rozrywki z edukacją. 

AŻ 8 STREF MĄDREJ ZABAWY

Smart Kids Planet powstało z myślą o dzieciach w wieku 0-10 lat. W Fabryce Norblina zajmie powierzchnię ponad 1 550 m2 i składać się będzie aż z ośmiu stref mądrej zabawy. Wyjątkowość atrakcji tworzonych specjalnie dla Smart Kids Planet, polega na wspieraniu rozwoju kompetencji przyszłości, czyli kreatywności, logicznego myślenia oraz współpracy. Ponadto atrakcje te w szeroki sposób wpłyną na rozwój najmłodszych: pozwolą na trening percepcji, małej i dużej motoryki, wyobraźni przestrzennej, a także przyczynią się do wyrównania równowagi psychofizycznej dzieci.

smart kids fabryka norblina-7
smart kids fabryka norblina-7
smart kids fabryka norblina-7
smart kids fabryka norblina-7

CZEGO SPODZIEWAĆ SIĘ W NOWYM CENTRUM ZABAWY?

Nowe Smart Kids Planet będzie jeszcze bardziej smart, co rozumiemy przez nowe wyjątkowe strefy, bogaty program zajęć popołudniowych czy nową ofertę dla szkół i przedszkoli. Niezwykle istotny jest fakt, że pozyskaliśmy partnerów, topowe polskie firmy, dzięki którym nowości będą naprawdę zjawiskowe. Pomimo długiej nieobecności, mamy bardzo dużo pozytywnej energii, ponieważ nasi Klienci cały czas dawali nam do zrozumienia, że czekają na nasz powrót. Wracamy i bardzo pozytywnie zaskoczymy – mówi pomysłodawca i współwłaściciel Smart Kids Planet Adam Kowalczyk, tata Leona i Blanki.

We współpracy z organizacjami i firmami ceniącymi mądrą rozrywkę i edukację, Smart Kids Planet będzie także realizować projekty i wydarzenia specjalne. W poprzednim Centrum były to m.in. Inauguracja Europejskiego Tygodnia Kodowania czy premiera książki o zdrowym żywieniu dla dzieci autorstwa Anny Lewandowskiej. Smart Kids Planet będzie również miejscem programu zajęć popołudniowych, wśród których znajdą się m.in. przedsiębiorczość, robotyka i mindfullness. Oferta Centrum przygotowana będzie z myślą o klientach indywidualnych, turystycznych i instytucjonalnych, takich jak: przedszkola, szkoły, instytucje i domy kultury.

FABRYKA NORBLINA

Fabryka Norblina to projekt unikalny na skalę światową. Wokół jej historii, zabytkowych budynków i maszyn oraz historycznych uliczek stworzono przestrzeń łączącą funkcje rozrywkowe, gastronomiczne, kulturalne, usługowe, handlowe oraz wellness. 

– Nowego domu dla naszego Centrum szukaliśmy ponad pół roku, a kolejne sześć miesięcy trwały prace projektowe. Wybraliśmy Fabrykę Norblina, ponieważ chcemy być tam, gdzie toczy się życie, a Rodziny mogą spędzić dobrze swój wolny czas. Jest to wyjątkowy obiekt, dobrze skomunikowany i z niepowtarzalną ofertą, której naturalnym dopełnieniem będzie nasze Centrum. Zaczynamy właśnie budowę i zaprosimy naszych gości już jesienią. Do powstania Smart Kids Planet zainspirowały nas nasze dzieci – to one sprawiają, że z taką pasją tworzymy wyjątkowe miejsce, do którego zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 0-10 lat oraz ich Opiekunów – dodaje Prezes Smart Kids Planet Karol Gaweł, tata Leny i Neli.

– Fabryka Norblina to miejsce niezwykle atrakcyjne zarówno pod względem lokalizacji w sercu warszawskiej Woli, jak również klimatu pofabrycznej przestrzeni, w której po prostu chce się przebywać. W naszym kompleksie stawiamy na koncepty wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej, a takim z pewnością jest Smart Kids Planet. Dzięki niemu Fabryka Norblina wzbogaci się o jakościowe i mądre centrum rozrywki i edukacji dla dzieci. Razem współtworzymy bardzo różnorodną ofertę, a klienci mają wszystko na wyciągnięcie ręki
w jednym miejscu: atrakcje rozrywkowe i kulturalne, restauracje, a także usługi i sklepy –
mówi Kinga Nowakowska, członkini zarządu i dyrektorka operacyjna Grupy Capital Park odpowiedzialna za rewitalizację Fabryki Norblina.

Centrum Mądrej Zabawy to prywatna inwestycja, w której wszystkie elementy zaprojektowano i wykonano w Polsce. Otwarcie Centrum Mądrej Zabawy w Fabryce Norblina planowane jest jesienią tego roku, a początek prac budowlano-aranżacyjnych rozpocznie się na początku czerwca.

Naszą wizytę ze Smart Kids Planet jeszcze na Stadionie Narodowym, możecie zobaczyć tutaj.

Centrum Mądrej Zabawy to prywatna inwestycja, w której wszystkie elementy zaprojektowano i wykonano w Polsce. Otwarcie Centrum Mądrej Zabawy w Fabryce Norblina planowane jest jesienią tego roku, a początek prac budowlano-aranżacyjnych rozpocznie się na początku czerwca.

Naszą wizytę ze Smart Kids Planet jeszcze na Stadionie Narodowym, możecie zobaczyć tutaj.

 

Więcej atrakcji w Warszawie dla dzieci znajdziesz tutaj.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube oraz obejrzyj relację ze Smart Kids Planet

A może by tak kawa za polecajki? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na