Image Alt

Blog

NOCNY MARKET W WARSZAWIE

The weekend has landed! Po zasłużonym zwiedzaniu, bieganiu, sprzątaniu, ciężkim tygodniu w pracy, milionem rzeczy do ogarnięcia, logistyką związaną z dziećmi, czas na odpowiedni odpoczynek. Tym razem uczta dla brzucha!

Uwielbiamy spędzać czas aktywnie, ale jeszcze bardziej uwielbiamy jeść! I to pyszne rzeczy. „Nocny market” należy do takiego zagłębia, gdzie możecie spróbować kuchni z różnych zakątków świata i odwiedzicie go w weekend.

BERLIN CZY WARSZAWA?

„Nocny Market” to jeden z większych targów street food w Polsce zaraz po Targu Śniadaniowym. Wyjątkowe jest przede wszystkim to, że mieści się na peronach dawnego Dworca Głównego. To prawdziwa uczta dla amatorów i smakoszy kulinarnych doznań z różnych części świata.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które wykorzystuje startą opuszczoną infrastukturę, zamieniając je w zupełnie nowe, offowe miejsce. Organizatorzy jak większość z nas, to miłośnicy neonów, dlatego sporo ich tutaj. Są bardzo charakterystyczne, kiedy już robi się ciemno, doświetlają całą powierzchnię marketu.

Jak sami o sobie piszą, to miejsce to trochę Berlin, trochę Azja, ale najbardziej Warszawa, ale to także:

  • świetna muzyka elektroniczna
  • lifestylowa przygoda w stolicy
  • dobre drinki
  • dużo śmiechu i gwaru do późnych godzin nocnych
  • najlepsze street foody w Warszawie
  • wyjątkowa architektura

Wystawcy na Nocnym Markecie to zarówno restauracje z kuchnią azjatycką, ale także europejską.

Każdy znajdzie coś dla siebie: Włoski Strajk – Pizza Napoletana, Smoke BBQ, Masittā Korea food, Bao Dao Street Food, Foodtruck El Camino, Melted, DESEO, BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place, Pho Kwadrat, Pogromcy Meatów, YakoTako, Polska Kiełbasa by Szymon Czerwiński, Bangkok soi, Makrell, Viva la Churros, FISH AND CHIPS by Bydło i Powidło Steaks&Seafood Francuska, Dim sum Factory, Burgazje – Bao Burgers & Asian Street Food, Słoiki Warszawskie, Corn Dogs Brodka, Melody – Naturalne Lody i Tiki Wonton – Vege Food.

Uwaga, wieczorami robi się dość tłoczno i imprezowo, więc jeśli planujecie wybrać się z dziećmi, to polecam przyjśc od razu na 17:00. NIe jest to co prawda wtedy 'Nocny Market’, a bardziej popołudniowy, ale unikniecie w ten sposób dzikich tłumów i stania w kolejce po jedzenie. Jeśli planujecie wyjść ze znajomymi lub na wieczorną randkę, to zdecydowanie klimat jest późnym wieczorem.

Cudownego czasu pod gołym niebem, w blasku neonów i księżyca!

Godziny otwarcia:

Czwartek: 17:00 – 00:00
Piątek: 17:00 – 1:00
Sobota: 17.00 – 1:00
Niedziela: 16:00 – 23:00

ADRES I PARKING

ul. Towarowa 3, Warszawa

Dostępny duży parking przed „Nocnym Marketem”.

5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na