lunapark

Blog

lunapark

LUNAPARK – DLA DUŻYCH I MAŁYCH

CZEKAJĄC NA ODMROŻENIE

Czy tylko ja tak tęskniłam za knajpkami i jedzeniem na mieście? Na szczęście nie. Wygłodniałe imprez i jedzenia poza domem tłumy wybyły już w piątkowy wieczór na nadwiślańskie bulwary. Ten kto jednak ma dwa małe urwisy w domu, Wisełkę ogląda od jakiegoś czasu w dzień, a nie w nocy.

LUNAPARK

Na szczęście są takie miejsca w warszawskim plenerze, do których można zabrać dzieci. Na chilloutowe popołudnie. Jednym z nich jest Lunapark po drugiej stronie Wisły. Kultowe miejsce dla dużych, ale robi także wrażenie na małych. Szkoda tylko, że brak tu prawdziwej waty cukrowej dla tych małych. Psychodeliczne cyrkowo – lunaparkowe dekoracje robią wrażenie i przypominają dzieciństwo z lat 90.

lunapark
lunapark
lunapark

☀️Lunapark w dzień to:

? Mini Market z najlepszymi burgerami w mieście od Roger That Foods, pitami od Meze, pizzą od Hopito Craft Beer & Pizza czy wybornymi frytkami z różnymi dodatkami od Smiley Fries.
? Karuzele i huśtawki dla najmłodszych
Mini Golf
Automaty do Gier
Karuzele

?Lunapark w nocy to dla imprezowiczów:

Znajdziecie ich na Facebooku i Instagramie.
lunapark
lunapark
lunapark
lunapark

SASKA KĘPA

Z Lunaparku warto przespacerować się na Saską Kępę i umilić sobie czas na fajnym spacerze wśród kwitnących magnolii. Jesteście tam wciągu 10 minut z pobliskiego Lunaparku. Z polecajek restauracyjnych oczywiście warto odwiedzić:

Korzystajcie póki można, przed nami piękny letni czas i tańczcie tak jakby jutra miało nie być 🙂 ??‍♀️

lunapark
lunapark
lunapark
saska kepa
tel aviv
tel aviv
tel aviv
tel aviv
5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na