Image Alt

Blog

WYJĄTKOWE ZABAWKI CHMURKI OD CLOUDAYS

Odkryj Świat Niekończącej Się Zabawy z Cloudays

W świecie, gdzie każdy dzień jest pełen odkryć, marzenie o magicznym świecie zabawek staje się rzeczywistością dzięki Cloudays! Poznaj markę, która wzbogaca dzieciństwo o kolor, kreatywność i nieskończoną radość!

Widzieliście kiedyś zabawki przytulanki w kształcie 4 podstawowych chmur z ich wyjątkowymi nazwami? Ja nie i przyznam szczerze, to zupełnie coś wyjątkowego i nowego na rynku zabawek-przytulanek. Cloudays to zupełnie nowa marka na rynku zabawek dla dzieci. Zarówno ja, jak i dzieciaki byliśmy zachwyceni przesyłką od Cloudays w której znaleźliśmy wyjątkowe chmury, matę/worek z kooperacyjną grą dotyczącą zjawisk atmosferycznych, a do tego naszą wiedzę w kontekście chmur mogliśmy uporządkować z książką: „Klaudyna i Pochmurny dom”, która przybliża świat zjawisk atmosferycznych i emocji towarzyszących pogodzie, a także opowiada o cumulonimbusie, czyli burzowej chmurze. W każdej z książek znajduje się także notatnik opisujący ciekawostki i wiedzę o chmurach. Możemy tam kolorować i rysować.

4 WYJĄTKOWE CHMURKI

Poznajcie 4 wyjątkowe chmurki – przytulanki, dzięki nim Twoje dziecko nie tylko nauczy się przewidywać pogodę, ale zrozumie przyrodę. Od teraz już zawsze pamiętać będzie wyjątkowe nazwy i troszczyć się o planetę będąc blisko przyrody. Materiały zostały wybrane z myślą i troską o planetę. Zestawy edukacyjnie przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-9 lat i służą poznaniu procesów atmosferycznych, kształtowania się chmur, obiegu wody w atmosferze wraz z aspektem przewidywania pogody oraz dbałości o środowisko naturalne (kontekst ekologiczny). Do każdej z zabawek dodana jest infografika z wiedzą o chmurkach, a na zabawkach wyhaftowane są symbole z klucza chmur (jak na mapach meteo) czy skład każdej z chmur – wow, to naprawdę ciekawe!

CIRRUS – Chmura, która powstaje powyżej 6 km nad ziemią, czyli tam gdzie latają już samoloty! Składa się z lodu i tworzy wyjątkowe kształty. Tak wygląda!

CUMULONIMBUS – Chmura kłębiasta, która osiąga od kilku do kilkunastu kilometrów wysokości, u góry zbudowana także z kryształków lodu, a na dole z wody. Znana jest z gwałtownych opadów deszczu, śniegu. Czy jest groźna? oceńcie sami 😉

CUMULUS – jest chmurą kłębiastą, wędrującą po niebie, powstaje nawet do 2,5 km wysokości nad ziemią. Cumulus zbudowany jest z kropli wody i bardzo szybko się zmienia. Mimo tego wygląda dość przyjaźnie 😉

STRATUS – tworzy się poniżej 600 metrów nad ziemią, zbudowana jest z kropli deszczu i często przynosi mżawkę lub drobny deszcz. To bardzo ważna chmura dla naszej planety, bo tworzy na niebie piękną, miękką kołderkę. 

W SŁUŻBIE MATCE NATURZE

Chmurki powstały z materiałów rePET minky (z recyclingu) i są w całości produkowane w Polsce. Warstwa dolna maty jest opatrzona materiałem  water-repellent, więc może być używana na trawie czy piasku. Spokojnie może służyć jako outdoorowa mata, a już na pewno można ją zabrać na żagle czy nad morze. Posłuży jednak także jako worek do przenoszenia zabawek.

Artykuł reklamowy powstał we współpracy z marką Cloudays

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube oraz obejrzyj relację ze Smart Kids Planet

A może by tak postawić kawę: małą, średnią lub latte? Dla Ciebie to czasami 5 zł, a dla mnie forma motywacji do dalszego polecania Wam wszystkiego co najfajniejszego dla Waszej rodziny 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

4.5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na