slider kazoora

Blog

kazoora bike park

KAZOORA BIKE PARK

Na warszawskim Ursynowie powstał Kazoora Bike Park w Parku Im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK. Stowarzyszenie Kazoora powstało w celu oficjalnego zarządzania torami i trasami rowerowymi. Założyciele stowarzyszenia to członkowie Dirt It More. To grupa profesjonalistów, których głównym celem jest promocja kolarstwa grawitacyjnego, także wśród dzieci. W kwietniu tego roku Kazoora Bike Academy ogłosiła nabór dla dzieci i młodzieży do rowerowej sekcji grawitacyjnej.

kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park

KAZOORA BIKE ACADEMY

To akademia rowerowa, gdzie dzieci krok po kroku poznają techniki rowerowe, poprawiają swoją kondycję i ćwiczą motorykę, zwinność i sprawność. Co ważne to także dobra zabawa połączona ze zdrową rywalizacją. Trener Bartek Witkiewicz prowadzi cykliczne treningi grupowe w Kazoora Bike Park dla najmłodszych wieku już od 4 do 16 lat. Grupy jakie obowiązują to: 4-6 lat, 7 – 11 lat, 12 – 16 lat. Co jest unikatowe i bardzo ważne to przywiązanie do zdrowego odżywiania, o czym trenerzy wspominają na zajęciach. Treningi to przede wszystkim bezpieczeństwo i dobre relacje wśród rówieśników, których ma połączyć wspólna pasja. 

kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park

TRASY

Wszystkie opisane trasy znajdziecie na stronie Kazoora Bike Academy tutaj. Jest w czym wybierać, od tras dla najmłodszych do zaawansowanych. Z racji tego, że mieliśmy blisko wpadliśmy w niedzielne południe, aby zobaczyć jak jeżdżą młodzi i starsi. Bez problemu na trasie dla najmłodszych pojeździ 5-6 latek. Zaopatrzcie go tylko w kask i dobrze napompowane koła. Będzie spora dawka emocji 😉

kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park
kazoora bike park

KADRA

O kadrze, szkoleniach indywidualnych i grupowych poczytajcie na stronie. 

ADRES

Bikepark Kazoora

Park im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK

Ursynów, Warszawa

Więcej atrakcji w Warszawie dla dzieci znajdziesz tutaj.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube.

Postawisz kawkę? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na