kalendarz adwentowy

Blog

kalendarz adwentowy

JAK PRZYGOTOWAĆ KALENDARZ ADWENTOWY?

W tym roku wzięłam na swoje barki zbyt dużo obowiązków, żeby niestety wymyślić od początku do końca kalendarz adwentowy dla chłopców. Dlatego z pomocą przyszła Magda z Pobawmy się, która przygotowała mnóstwo świątecznych pomysłów na spędzanie tego magicznego czasu z dzieciakami. To zdecydowanie ułatwiło mi przedświąteczną ogrganizację.
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

Kilkanaście inspiracji na kalendarz adwentowy, który zrobicie naprawdę bardzo niskim kosztem znajdziecie w dedykowanym e-booku. Możecie do tego wykorzystać: rolki do papieru, pudełeczka czy torebki śniadaniowe. Wiele inspiracji na temat jak go przygotować znajdziecie w e-booku, którego możecie zakupić na tej dedykowanej stronie.

A Wy jak w tym roku przygotowujecie kalendarz? Sami, z czyjąś pomocą czy kupujecie pięknego gotowca np. z drewna czy tektury? A może korzystacie z gotowych kalendarzy z zabawkami typu np. lego czy po prostu czekoladowy klasyk jest najlepszym wyborem dla Waszych dzieci?

kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

W tym całym przedświątecznym zamieszaniu, pełnym magii, uroku, wspólnych rodzinnych chwil, najważniejsze jest jednak wspólne spędzanie tego czasu, a to jak go spędzicie, zostanie w pamięci Waszych dzieci na dłuuuugo. Gwarantuję Wam, że dzieci co roku będą chciały do tego wracać. Dlatego, jeśli nie wiesz jak się zabrać do przygotowania takiego kalendarza, kup ten e-book i oszczędź sobie mnóstwo czasu na szukanie, organizację i wymyślanie.

Przed Wami gotowe pomysły na kalendarz adwentowy, a znajdziecie w nim:

  • 8 propozycji na wygląd kalendarza adwentowego
  • 70 etykietek z zadaniami do wydruku
  • mnóstwo szablonów do wydruku
  • opis ponad 20 zadań do wykonania w grudniu z listą potrzebnych rzeczy
  • opis wizyty Elfa z Bieguna Północnego z pomysłami na jego figle i psoty – aż 22 zadania
  • 30 pomysłów na mini upominki do kalendarza adwentowego
  • 7 przepisów na grudniowe słodycze
  • 15 pozycji świątecznych filmów
  • 15 pozycji świątecznych książek
  • 9 przepisów na świąteczne masy sensoryczne

 

Tylko 39 zł i 90 inspiracji na rodzinne spędzenie czasu przygotowany przez Magdalene Trzeciak z Pobawmy się, nauczycielkę wychowania przedszkolnego z doświadczeniem w pracy z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi.

 

Artykuł sponsorowany – współpraca reklamowa.

kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube oraz obejrzyj relację ze Smart Kids Planet

A może by tak postawić kawę: małą, średnią lub latte? Dla Ciebie to czasami 5 zł, a dla mnie forma motywacji do dalszego polecania Wam wszystkiego co najfajniejszego dla Waszej rodziny 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

4.5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na