Image Alt

Blog

FUN PARK DIGILOO

Fun Park Digiloo w Warszawie to jedna z większych atrakcji dla dziecu w Warszawie. Polecam przyjść tutaj w tygodniu, bo w weekend dzieje się na tyle dużo, że można mieć obawę przed znalezieniem swojego dziecka. Oferuje jednak wiele!

SALA ZABAW

Ta sala zabaw oferuje mnóstwo atrakcji, szaleństwa i niezapomnianej zabawy naprawdę dla dzieci w każdym wieku. Dla jednych jest miejscem, gdzie dzieci zdecydowanie wyżyją się i pójdą po tym spać, inni będą przestymulowani po takiej dwugodzinnej rozrywce. To jakiego typu atrakcje wolicie, zależy już od Was. My raczej uczęszczamy w bardziej kameralne miejsca, ale to pod względem rozrywki na pewno spełni Wasze oczekiwania. 

Mniejsze dzieci powinny raczej przebywać w otoczeniu opiekunów, bo zjeżdżalnie i przejścia linowe mogą być nie dla wszystkich dzieci komfortowe. Mając większe dzieci, spokojnie możecie udać się do kawiarnii zlokalizowanej na piętrze, dzięki czemu widzicie wszystko z góry. Kawiarnia jest wyposażona w przeróżne smakołyki dla rodziców i opiekunów. Rodzice mogą skorzystać też z darmowego wifi. Jest naprawdę smacznie.

Fun Park Digiloo posiada także strefę dla maluszków do 2 lat. W specjalnie przygotowanym kąciku, dzieci poczują się bezpiecznie, a wy spokojnie możecie bawić się tam ze swoimi dziećmi, układać z nimi klocki czy zjeżdżać ze zjeżdżalni.

W Fun Park Digiloo znajduje się także 8 toalet przystosowanych do dzieci, także z przewijakiem dla dzieci. Obiekt jest zadbany i czysty, a także posiada 60 miejsc parkingowych dla klientów.

PARK LINOWY

Na terenie Fun Parku Digiloo znajduje się także Park Linowy z 11 przeszkodami o różnym stopniu trudności. Po skończonej zabawie można skorzystać z sali zabaw z 20% zniżką. Park znajduje się na podwórku sali zabaw. Park Linowy czynny jest tylko podczas dobrej pogody.

URODZINY

W obiekcie znajdziecie aż 7 salek urodzinowych o różnej tematyce z dużym wyborem menu, opieką koordynatora imprezy i bogatym pakietem do wyboru. Byliśmy gośćmi na imprezie urodzinowej w Fun Parku i muszę przyznać, że zarówno organizacja urodzin jak i opieka koordynatora jest w sali zabaw na medal. Ofertę urodzinową znajdziecie tutaj.

CENNIK

od pon – czwartku – od 25 zł – 51 zł

pt – ndz – od 33 zł – 59 zł

https://www.funparkdigiloo.pl/cennik

 

GODZINY OTWARCIA

od pon – czwartku: 10:00 – 20:00

pt: 10:00 – 21:00

sb: 9:00 – 21:00

ndz: 9:00 – 20:00

 

ADRES

FUN PARK DIGILOO

Merliniego 2

02-511 Warszawa

Więcej bawialni i sali zabaw w Warszawie i okolicach dla dzieci znajdziesz w tej sekcji.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube.

A może by latte za te wszystkie polecajki?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na