Image Alt

Blog

FARMA DYŃ W WARSZAWIE

Jesień skrywa mnóstwo skarbów nawet w mieście. Jednym z nich jest Farma Dyń w Powsinie. Czy któryś z Waszych przedszkolaków jeszcze nie odwiedził w przeciągu ostatnich 2 lat tego miejsca? Myślę, że chyba nie. Stało się tak popularne wśród Warszawiaków, że Święto Dyni i nadchodzące Halloween są praktycznie już obowiązkowe w naszym kalendarzu.

CO ZNAJDZIECIE NA FARMIE DYŃ?

Sama nie jestem fanką Halloween, ale przepiękne, jesienne dekoracje dyniowe lubię i sama poddaję się tej aurze. Jeśli jesteście fanami dyni, to można tutaj obejrzeć praktycznie każdy jej rodzaj:  kamo kamo, prowansalską, Acorn, Jarahdale, dynię bezłupinową, masłowa, hokkaido, Casperita, Makaronowa, Duże Dynie Pomarańczowe Autumn Gold, Sweet Dumpling Squash, Polską odmianę Bambino i inne. Na miejscu możecie także napić sie kawy oraz coś zjeść. Polecam także fotograficzny plener jako tło Waszych jesiennych zdjęć z familią. Warto zakupić kilka do swojego domu w ramach dekoracji. Jest w czym wybierać.

Farma Dyń znajduje się w Powsinie i przyjmuje zarówno indywidualnych klientów jak i grupy zorganizowane m.in z przedszkoli.  To niepowtarzalna przygoda i edukacyjna wycieczka. Wycieczki grupowe obejmują w cenie 45 zł/os.

Atrakcje:

  • wyjście na pole dyniowe
  • prezentacja o uprawach warzyw i dyń
  • mini zoo wraz z karmieniem i głaskaniem zwierząt, gdzie mieszkają: króliczki, kózki, kaczki, kury czy lamy
  • zabawa w labiryncie
  • tyrolka
  • przejażdżka taczką, wózkiem lub traktorem

Trzeba pamiętać, że to sezonowe miejsce, więc nie przegapcie tego magicznego czasu.

ADRES:

Farma Dyń

ul.Drewny 17, Powsin

godz. otwarcia:

7 dni w tygodniu od 9:00 – 18:00, ale tylko do 31.10

 

BILETY:

20 zł/osoba

dzieci poniżej 1 roku/bezpłatnie

5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na