Image Alt

Blog

DZIUPLA NATURALNA BAWIALNIA – BIAŁOŁĘKA

W natłoku miejskiego życia, pełnego technologii i betonu, czasami trudno jest znaleźć miejsce, gdzie dzieci mogłyby w pełni cieszyć się naturalnym otoczeniem. Na szczęście na warszawskiej Białołęce, istnieje miejsce, które oferuje wyjątkowe połączenie przyrody i zabawy dla najmłodszych – Dziupla Naturalna Bawialnia.

NATURALNA BAWIALNIA

Dziupla Naturalna Bawialnia to innowacyjna bawialnia, która powstała z myślą o zapewnieniu dzieciom możliwości bezpośredniego kontaktu z naturą w bezpiecznym i edukacyjnym otoczeniu. Zlokalizowana na terenie Białołęki, ta unikalna przestrzeń stworzona została z myślą o wsparciu rozwoju dzieci poprzez interakcję z otaczającym środowiskiem naturalnym. Jednym z głównych założeń Dziupli jest połączenie zabawy z nauką poprzez aktywne eksplorowanie przyrody. Dzieci mają tu możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i warsztatach, które rozwijają ich zainteresowania oraz umiejętności. Od warsztatów po zabawy sensoryczne – oferta jest bogata i zróżnicowana, dostosowana do wieku i zainteresowań najmłodszych. Organizowane są tutaj zajęcia dla najmłodszych takie jak sensoryczne zabawy, przedszkole dzienne, treningi koncentracji czy gordonki. Jednym z takich zajęć było nasze uczestnictwo w Baby Animals, gdzie mogliśmy zapoznać się z małymi zwierzaczkami takimi jak kaczuszki, króliczku, kurki czy indyczki.

W Dziupli znajdziecie także niebanalne, drewniane zabawki, tablice manipulacyjne, dyski sensoryczne, zjeżdżalnie, jeździki, huśtawki i pokój gier z książkami a także sensoryczną wanienką z kukurydzą. Nie znajdziecie tutaj plastikowych zabawek. W dużej przestrzeni znajdują się także tematyczne pokoje zabaw takie jak szpital, sklep czy dom, tam dzieci wejdą w odgrywanie ról.

Dziupla to sala stworzona dla dzieci od 0 do 6 roku życia. Przekrój wiekowy jest bardzo różny, ale mój 8 latek także się nie nudził. Znalazł dla siebie fajne gry plaszowe takie jak pędzące żółwie, ale bardzo podobała mu się także huśtawka czy zjeżdżalnia.

KAWIARNIA I UDOGODNIENIA DLA DZIECI

Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem w Dziupli Naturalnej Bawialni. Cała przestrzeń została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Dziupla to nie tylko miejsce dla dzieci, ale również dla całych rodzin. Regularne wydarzenia rodzinne i urodziny, pikniki zachęcają do wspólnego spędzania czasu.

Cudowna kawiarnia ze zdrowymi ciastami, lemoniadą, kawą dla rodziców, przekąskami, owsianką czy nawet tostami. Obok sali znajdują się stoliki dla rodziców, gdzie można swobodnie porozmawiać, a nawet popracować. W toalecie jest czysto, znajduje się także przewijak.

Dziupla Naturalna Bawialnia na Białołęce to nieduże miejsce, ale bardzo kameralne i niezwykłe gdzie zabawa spotyka się z edukacją, a natura staje się największym nauczycielem. Warto więc sięgnąć po tę naturalną oazę na Białołęce i dać naszym pociechom szansę na niezapomniane przygody.

CO ROBIĆ W OKOLICY?

Dziupla Naturalna Bawialnia znajduje się na Białołęce. Najlepiej wybrać się jednak tutaj autem. Co robić w okolicy jak już tutaj przyjedziecie?

 • Jelenie – daniele, które można karmić – zabierzcie jakieś zdrowe przekąski – np. marchewki, ul. Ziołowa 3
 • Obiad w restauracji PapuGar – tutaj znajdziecie naszą relację
 • Park Picassa wraz z tężnią solankową (otwarta w sezonie) oraz 2 dużymi i fajnymi placami zabaw
 • Białołęcki Ośrodek Kultury z zajęciami dla dzieci
 • Plaża miejska przy Moście Północnym
 • Rysiny – Rodzinne Gospodarstwo – otwarte sezonowo (sprawdzajcie dostępność na stronie)
 • Park Henrykowski z wodnym placem zabaw  (otwarte latem)
 • Rezerwat Przyrody – Ławice Kępińskie
 • Mini Zoo
 • Figlarium Marywilska
 • Galeria Północna z tężnią i placem zabaw na dachu
 • Mural Annopol – centrum wspinaczkowe
 • New Age Jump
 • Jump Arena

CENNIK ZABAWY z dnia 24.03.24 r

pon –  pt

1 h – 29 zł

2 h – 49 zł

open – 59 zł

sb – ndz

1 h – 39 zł

2h – 59 zł

open – 69 zł

Opiekun nie płaci za zabawę. Dzieci do 12. miesiąca – 50%, dzieci do 6. miesiąca 0 zł, rodzeństwo – 10%.

Najlepiej szczegóły sprawdzić na instagramie Dziupli.

 

ADRES

DZIUPLA NATURALNA BAWIALNIA – BIAŁOŁĘKA

ul. Pavarottiego 9

Miasteczko Greenwood

Parking pod Dziuplą (mało miejsc), najlepiej parkować przed szlabanem.

Białołęka, Warszawa

Więcej bawialni i sali zabaw w Warszawie i okolicach dla dzieci znajdziesz w tej sekcji.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube.

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na