kwasne jablko wlodowo

Blog

camp spa

CAMP SPA

Legendarne miejsce na polskiej mapie slow nature spa, prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów. Najprawdziwsze leśne spa znów jest dostępne i to w jakiej okolicy. Ukojenie i nocleg znajdziecie w Kwaśnym Jabłku niedaleko Camp Spa.  W brzozowym lesie we wsi Włodowo doświadczycie prawdziwej odskoczni od miejskiej rzeczywistości w otoczeniu zieleni, ciszy i śpiewu ptaków. 

Do zaoferowania ma wiele. Począwszy od kąpieli w ziołach pozyskanych z mazurskich pól w indonezyjskiej wannie, przez masaże i peelingi z widokiem na las. Wrażenie robi ogromna sauna ze strefą do odpoczynku i balia opalana drewnem z naparem. I to wszystko z widokiem na pole i las. 

Naturalne kosmetyki, które są używane w Camp Spa to mieszanki z płatkami kwiatów i olejków. Pamiętajcie, że to leśne spa, więc trzeba uważać na owady, które tam latają.

camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa

JAK SPĘDZIĆ CZAS W CAMP SPA?

Nasz dziewczyński weekend trwał tam ponad 5 godzin. Zabukowałyśmy sobie pakiet dla ekipy z sauną i strefą relaksu wraz z poczęstunkiem oraz balią, z której mogłyśmy korzystać jednocześnie. W międzyczasie skorzystałyśmy także z peelingu i masażu z widokiem na las. Coś przepięknego. Delektowałyśmy się błogą ciszą, zapachem lasu, lokalnym cydrem i serami. Korony drzew i ścieżki między obiektami tworzą nastrój. Nie martwcie się o intymność. Poszczególne obiekty oddalone są od siebie na tyle, że będziecie się czuć komfortowo. 

W ofercie Camp Spa znajdziecie więc:

  • masaż całego ciała
  • masaż we dwoje
  • masaż twarzy i szyi
  • peeling solny z płatkami kwiatów i olejkami
  • peeling z olejowanie
  • balię opalanej drewnem
  • saunę ze strefą relaksu
  • ziołową kąpiel w naparze z brzóz i pokrzyw
  • mineralną kąpiel 

Dostępne są z pakiety. Warto zabrać przyjaciółki, ale relaks we dwoje też jest bardzo pro.

camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa

REZERWACJE

Dostępność w letnie i ciepłe miesiące jest ograniczona, bo już sporo rezerwacji Camp Spa ma przyjętych. Jeśli jednak rozpatrujecie odwiedzić to wyjątkowe miejsce, nie warto zwlekać. Miejsca zwalniają się też z dnia na dzień.

W tym roku dostępność Camp Spa od maja do października. Można płacić kartą.

camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa
camp spa

CZY DA SIĘ Z DZIEĆMI?

Myślę, ze da się tutaj spędzić czas z dziećmi. Otoczenie leśne sprzyja, aczkolwiek dla Waszego relaksu, polecam dzieci zostawić w domu pod opieką dziadków i zabrać tutaj drugą połówkę. Możliwe jest też przyjście z dziećmi np. tata przywozi i się opiekuje, a mama się relaksuje 😉 Dzieci raczej nie zabierzecie do sauny czy masaż, ale do balii jak najbardziej. Niedaleko znajduje się także agroturystyka Kwaśne Jabłko w której spałyśmy, więc do spa jest 5 minut na nogach. Nocleg możecie też zarezerwować w Nowym Kawkowie w Lawendowym Polu czy Moniówce.

camp spa
camp spa
camp spa

ADRES

Włodowo

11-008 Świątki

Mnóstwo inspiracji hotelowych znajdziecie w sekcji – fajne hotele w Polsce. 

Polecajki dla rodziców są też dostępne w tej sekcji.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube

Postawisz kawkę za fajne tipy? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na