Image Alt

Blog

ART BOX EXPERIENCE – DZIADEK DO ORZECHÓW

Art Box Experience czyli Niezwykłe Zanurzenie w Świat „Dziadka do Orzechów”!

Przygotujcie się na podróż przez magię i baśniową krainę, bo Art Box Experience wraca z fenomenalnym widowiskiem immersyjnym – „Dziadek do Orzechów”

Dziadek do Orzechów: Nowa Era Teatru Immersyjnego

W tym sezonie  Art Box Experience przeniesie was w inny wymiar, w którym zanurzycie się w klasyczną opowieść „Dziadek do Orzechów” słynnego kompozytora Piotra Czajkowskiego, ale w taki sposób, jakiego jeszcze nie doświadczyliście. Przygotujcie się na pełne emocji chwile, pełne interakcji z bohaterami i wcielenie się w samą fabułę!

Interakcja z Bohaterami

Przygotujcie się na interakcję z bohaterami! Będziecie mogli śledzić ich przygody i być częścią tej baśniowej opowieści. Poczujecie się, jakbyście sami byli częścią tego magicznego świata baletu Czajkowskiego.

Całość to wciągający, wielozmysłowy projekt, powstały na styku sztuk performatywnych (teatr i kino), sztuk wizualnych, animacji komputerowej oraz nowych technologii. Immersyjny, czyli pozwalające w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie. Art Box Experience to właśnie immersyjna przestrzeń, która łączy najnowsze technologie cyfrowe z wrażeniami dźwiękowymi i systemem projekcji obrazu w technologii panoramy 360º, animacji 3D i 2D. Zamiast jedynie oglądać historię, publiczność staje się jej częścią, zanurza się w niej wszystkimi zmysłami.

W widowisku nie mogło też zabraknąć magii świąt wyczarowanej z pomocą specjalnie przygotowanych scenografii. Organizatorzy zadbali o takie szczegóły, jak kolorowe kanapy do siedzenia w kształcie wielkich prezentów oraz projekcje na ogromnej choince. Zobaczymy też kolekcję figur dziadków do orzechów z lat 60. i 70. oraz oryginalnych kostiumów teatralnych.

WARSZTATY DLA DZIECI

Rodzinne zwiedzanie poprzedzają warsztaty tworzenia Dziadków do Orzechów w pobliskim sklepiku należącym do Art Box Experience. 7 i 28.01.2024 macie jeszcze szansę uczestniczyć w warsztatach baletowych dla rodzin. Po zwiedzaniu wystawi nastąpi część warsztatowa pod okiem profesjonalnych tancerek Polskiego Baletu Narodowego. Dzieci postawią wspólnie pierwsze kroki baletowe, aby moc jeszcze lepiej zrozumieć i poczuć sztukę jaką jest balet. Na zakończenie możecie raz jeszcze przenieść się w świat baśni i obejrzeć 35 minutową projekcje w drugiej części wystawy.

GODZINY OTWARCIA I BILETY

Więcej informacji na temat godzin otwarcia biletów zarówno na wystawę jak i warsztaty, możecie zaczerpnąć na stronie Art Box Experience w tym miejscu.

Art Box Experience

Fabryka Norblina
Żelazna 51/53
00-841 Warszawa

Więcej o tym co zobaczyć w Warszawie i okolicach zobaczysz tutaj.

Pamiętaj, jestem na Instagramie, Facebooku i Youtube, miło mi będzie jak dołączysz do społeczności aktywnych rodziców i polubisz mój fanpage.

A jeśli doceniasz to co robię, postaw mi kawę 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na