Image Alt

Blog

AKADEMIA PANA KLEKSA – NASZA RELACJA Z POKAZU

W Multikinie odbył się przedpremierowy pokaz filmu „Akademia Pana Kleksa”. Wydarzenie było magiczne i pełne wspaniałych emocji. Widzów przywitał Pan Kleks oraz Wilkusy.

Przed seansem filmu „Akademia Pana Kleksa” na salę kinową Multikina Złote Tarasy weszły dwa Wilkusy, a zaraz za nimi Pan Kleks. Zajęli miejsca w pierwszym rzędzie i zaczęli jeść popcorn. Po chwili Ambroży Kleks zatrzymał blok reklamowy i przywitał uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Widzowie mogli również zrobić sobie zdjęcie z tytułowym bohaterem najnowszego filmu w reżyserii Macieja Kawulskiego oraz z Wilkusami. Niespodziankom nie było końca, bo dla każdego Multikino przygotowało również prezenty, które czekały na fotelach w sali kinowej. W czasie filmu wiele razy było słychać śmiech dzieci, a po seansie widzowie dwa razy bili brawo.

„Akademia Pana Kleksa” miała premierę 5 stycznia. Jest to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na przedpremierowy pokaz na który tak długo czekaliśmy!

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Notatka prasowa

Więcej o tym jakie zakątki świata jeszcze odwiedzić, sprawdź pod tym linkiem.

Pamiętaj, jestem na Instagramie, Facebooku i Youtube, miło mi będzie jak dołączysz do społeczności aktywnych rodziców i polubisz mój fanpage.

A jeśli doceniasz to co robię, postaw mi kawę 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na