Image Alt

Blog

triffli

Wspieram polskie marki, produkty szyte lokalnie w Polsce, a już na pewno te, które są w duchu slow fashion i które dbają o środowisko promując trend mody cyrkularnej. O to dba właśnie nowa polska marka triffli, stworzona przez 3 przedsiębiorcze kobiety! Jeszcze o niej nie słyszeliście? To warto się zainteresować, bo będzie o nich głośno!

JAK DRUGA SKÓRA

Bielizna nie tylko powinna być piękna, ale przede wszystkim także wygodna. To właśnie triffli przekonała mnie do tego, że nie tylko pięknie wygląda, ale praktycznie jej nie czuć. Jest rzeczywiście jak druga skóra.

W niej nie tylko czuję się jak mama, ale jak prawdziwa kobieta, nawet jeśli w tym momencie mam na sobie sportowy dres. Zestaw od triffli zabrałam zarówno będąc na wypadzie z przyjaciółką w Vienna House Hotel Andel’s Łódź z którego znajdziecie relację w tym miejscu, ale także do  Pabianic do Fabryki Wełny, gdzie obchodziłam swoje urodziny. Bielizna od triffli jest bardzo jakościowa, ma ciekawe zapięcia i wykończenia. Welurowa kolekcja Warsaw Night jest prawdziwym hitem!

Bielizna potrzebuje małej ilości materiału, ale ogromnej wiedzy, aby właściwie ją wykonać. Właścicielki i twórczynie marki korzystając z wiedzy brafittingowej, konstruktorskiej i krawieckiej, a także doskonałego smaku, gustu i przedsiębiorczości stworzyły 3 wyjątkowe looki: romantica, cosmo i erotica. 

 

Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie na Walentynki, ale nie tylko. Z okazji tego święta mam dla Was także kod od triffli na 15% rabat z kodem: mamodalekojeszcze, który obowiązuje do końca kwietnia 2023 r.

JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO

Moda cyrkularna – jeśli nie znacie tego pojęcia, to warto wspomnieć, że jest to ukłon w stronę less waste w modzie. Triffli wykorzystuje ścinki i wykonuje z nich wstawki do kolejnych projektów znajdując im nowe zastosowanie. Dzięki temu powstają unikatowe kolekcje! 3 ważne przesłania misji marki triffli to: ekologia – moda cyrkularna, brak nadprodukcji kolekcji (krótkie linie produktowe), papierowe opakowania;  jakość – świadomy wybór materiałów dla skóry wrażliwej i wymagającej, silikonowe metki niedrażniące skóry, metalowe elementy tak aby nie uczulać; lokalna produkcja – polska, uczciwa firma, szycie w lokalnych szwalniach i dbanie o godne warunki pracowników.

Tak, to zdecydowanie lubię w polskich markach i takiego wyboru dokonuję świadomie. Wspieram polskie marki!

Post powstał we współpracy reklamowej z marką triffli.

4.8 6 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na