Image Alt

Blog

SZKOŁA PROGRAMOWANIA – KIBER ONE

Odkryjcie razem z nami fascynujący świat programowania dla dzieci w Kiber One! To szkoła programowania dla dzieci, która kształtuje młodych, kodujących geniuszy, rozwija kreatywność, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole. Daj swojemu dziecku szansę na przyszłość pełną możliwości.

Kurs programowania dla dzieci w Kiber One uczy nie tylko programowania, ale również rozwija kreatywność, logiczne myślenie. Dzieci zdobywają nie tylko umiejętność kodowania, ale także rozwijają ważne kompetencje potrzebne w dzisiejszym dynamicznym świecie.

DLACZEGO KIBER ONE?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na szkołę Kiber One. Niestety dosyć ciężko w obecnym cyfrowym świecie totalnie odciąć dziecko od spędzania czasu przed tabletem. Staram się, aby dzieci korzystając z technologii korzystały z niej przynajmniej mądrze. Właśnie dlatego postanowiłam zainteresować Starszaka programowaniem. Dlaczego wybraliśmy Kiber One? Przede wszystkim to międzynarodowa szkoła programowania, która została uznana przez UNESCO i ONZ za najlepszy projekt na świecie w dziedzinie technologii cyfrowych dla dzieci. Posiada aż 750 szkół programowania na świecie i działa według autorskiego programu. Moduły według których działa szkoła: Scratch Junior, Scratch, Code Monkey, Tynker, Roblox. Dzieci uczą się też podstaw kodów QR, Canvy czy Power Pointa. Wszystkie możecie sprawdzić tutaj.

Szkoła jest o tyle fajna, ze idzie konkretnym programem przez cały rok szkolny, a w kolejnym nowym roku szkolnym, dziecko uczy się nowych języków i nie może ominąć poprzednich modułów. Dla 10 latków dostępne jest już programowanie w Pythonie, nauka o social mediach czy Google Blocky.

Moim zdaniem od kiedy Starszak chodzi na zajęcia, zaczął mądrzej korzystać z czasu poświęconego na granie czy oglądanie bajek i spędza go od niedawna w Scratch, programując swoje historie. Zajęcia odbywają się stacjonarnie wraz z lektorem, który jest na miejscu i może wszystko podpowiedzieć. Dzięki temu dzieci nie są sfrustrowane i realnie chłoną wiedzę.

PROGRAMOWANIE TO PRZYSZŁOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI JUTRA

Kiber One to nie tylko szkoła programowania, to miejsce, w którym marzenia o karierze w branży IT stają się rzeczywistością. Dzięki innowacyjnym metodom nauczania, praktycznym projektom i zaangażowanej społeczności, uczniowie Kiber One zdobywają nie tylko umiejętności programistyczne, ale także kreatywność, elastyczność myślową i zdolność do rozwiązywania problemów.

Jednym z kluczowych elementów wyróżniających Kiber One jest zastosowanie praktycznych projektów. Zamiast skupiać się wyłącznie na teorii, uczniowie angażują się w realne wyzwania programistyczne, co umożliwia im zdobycie praktycznych umiejętności. To podejście nie tylko utrwala wiedzę, ale również pomaga w rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów, niezbędnych w świecie programowania.

Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w przyszłość programistyczną Twojego dziecka, Kiber One jest miejscem, które warto rozważyć. To nie tylko szkoła, to wspólnota myślicieli i twórców, gotowych podjąć wyzwania dzisiejszego świata technologii.

LOKALIZACJA I ZAJĘCIA

Zajęcia trwają 2 h z 15 minutową przerwą. Na miejscu dostępne są napoje i przekąski. Odbywają się raz w tygodniu.

W Warszawie znajdziecie 6 placówek, których adresy dostępne są na stronie www. 

Jestem na Instagramie, Facebooku i Youtube.

Artykuł sponsorowany

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na