Stacja Galaxy Smart Kids Planet

Blog

NOWA STREFA GALAXY W SMART KIDS PLANET

Pierwsza przestrzeń edukacyjna poświęcona cyberbezpieczeństwu – Stacja Galaxy w Smart Kids Planet to nowe miejsce mądrej zabawy w Warszawie. Dla wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli poszukujących inspirującego miejsca do spędzenia czasu z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, Samsung i Smart Kids Planet przygotowali nową, ekscytującą atrakcję. W pierwszym w Polsce Centrum Mądrej Zabawy w warszawskiej Fabryce Norblina otworzyła się właśnie przestrzeń Stacja Galaxy – miejsce, gdzie edukacja i technologia łączą się z zabawą. Na odwiedzających czeka aż 13 kosmicznie fajnych misji, związanych z tematem bezpieczeństwa w Internecie.

Strefa Stacja Galaxy to łącznie kilkanaście aktywacji i eksponatów, których celem jest cyfrowa edukacja zarówno dzieci, jak i rodziców, ze szczególnym akcentem na kwestie bezpieczeństwa w Internecie. Poprzez angażujące misje odwiedzający mają okazję przyswoić wiedzę z zakresu bezpiecznego korzystania z Internetu oraz odpowiedzialnego korzystania z urządzeń mobilnych czy urządzeń cyfrowych. Strefa została zaprojektowana z myślą o rozwijaniu kompetencji przyszłości, kreatywności, współpracy oraz nauce myślenia przyczynowo- skutkowego. Na dzieci będzie czekać 13 misji, a towarzyszami w tej podróży będą bohaterowie Stacji Galaxy – Kapitan Knox oraz Netka i Weber. Wśród zadań są m.in. tworzenie silnych i bezpiecznych haseł, łapanie zagrożeń w Internecie, poznawanie NETykiety czy identyfikowanie fake newsów.

Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci stworzone w duchu trendu „edutainment”, czyli edukacji poprzez rozrywkę. To innowacyjne oraz interaktywne miejsce dla dzieci do 10. roku życia. Strefy tworzące Centrum pomagają w rozwijaniu kompetencji przyszłości, zdolności kreatywnego myślenia, trenują percepcję, małą i dużą motorykę oraz uczą zdolności strategicznych. Dzieci poznają nowoczesne technologie i sposób funkcjonowania miejsc znanych z codziennego życia, jak np. sklepy.

W Smart Kids Planet oprócz nowej strefy Galaxy istnieje Strefa Zgranej Paczki, której partnerem jest Fundacja Allegro All for Planet, gdzie dzieci mogą wysłać za pomocą automatu paczkowego One Box własną paczkę do wybranego miasta oraz Strefa Mądrych Zakupów z Biedronką, którą uważam za absolutny hit! Jest prawdziwa kasa, lista zakupów, koszyki i super jakości produkty, którymi dzieci bawią się w sklepie Biedronki wiele godzin. Mogą wcielać się zarówno w rolę sprzedającego jak i kupującego.

Strefę można odwiedzać w zależności od dostępności biletów codziennie w godzinach 9:00- 20:00 w Smart Kids Planet w Fabryce Norblina, przy ul. Żelaznej 51/53 w Warszawie.

Na miejscu znajduje się wiele miejsc do wypoczynku lub spokojnej pracy dla rodziców. Każdy będzie mógł skorzystać z kawiarni, w której zakupimy nie tylko podstawowe produkty, jak kawa czy herbata, ale też zdrowe koktajle i soki. Rodzice z dziećmi będą mogli zjeść posiłek ze specjalnie przygotowanego menu składającego się z ulubionych dań dzieci. Na miejscu jak się okazuje jest też najlepszy przysmak wszystkich dzieci – własnoręcznie wypiekana pizza! Ceny jak na Warszawę są bardzo przystępne.

BILETY I CENY

Bilety zdecydowanie warto kupować online z kilku powodów:

  • macie gwarancję, że wejdziecie, bo będziecie mieli już wykupione miejsce
  • bilety będą tańsze niż na miejscu
  • jesteś smart i oszczędzasz 40%

Bilety online można zakupić na stronie SKP.

Warto zapisać się także do klubu Smart Bystrzaka w którym obowiązują różnego rodzaju promocje. Czasami mamy wejście na 3 h w cenie 2 h lub 3 dostajecie gratis. To wszystko dokładnie opisane jest w sekcji biletowej.

ADRES I GODZINY OTWARCIA

Od pon – pt – 9:00 – 20:00

Smart Kids Planet

Fabryka Norblina

ul. Żelazna 51/53

Więcej atrakcji w Warszawie dla dzieci znajdziesz tutaj.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube oraz obejrzyj relację ze Smart Kids Planet

4.5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na