Image Alt

Blog

SALA ZABAW FIKOŁKI

Sala zabaw Fikołki to sieć sali zabaw w całej Polsce: Warszawie, Krakowie, Toruniu czy we Wrocławiu. Sala zabaw zaprasza dzieci do lat 11 i do 150 cm wzrostu na zabawę, która łączy rozrywkę, warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne czy hobbystyczne. Dzięki opiece animatorów, zajęcia i urodziny, które prowadzą będą bezpieczną i kreatywną zabawą.

Fikołki to nie tylko zwykłe kulki do zabawy, to rozbudowane konstrukcje wyposażone w labirynty z przeszkodami czy zjeżdżalniami. Odnajdą się tutaj zarówno te młodsze jak i starsze dzieci. Do dyspozycji za dodatkową opłatą jest także ścianka wspinaczkowa z trasami i małe kąciki malucha w osobnej sali.

Fikołki w Warszawie znajdziecie w Wola Park, Galerii Mokotów, Westfield Arkadia, Galerii Północnej, Ferio Wawer, Centrum Janki  czy Alto Wilanów. To o tyle fajna opcja, że zakupy można połączyć z zabawą i czymś miłym dla dzieci. Załatwiamy szybko nasze sprawy i idziemy do Fikołków, gdzie dzieci mogą spożytkować trochę energii.

Fikołki zapewniają opiekę animatorów oraz prowadzących zajęcia dodatkowe.

KAWIARNIA

Strefa gastronomiczna jest bardzo dobrze zaopatrzona. Kawiarnia posiada dostęp do Internetu. Rodzice spokojnie mogą napić się kawy. W kawiarni można zjeść też proste dania: naleśniki, gofry czy krem z pomidorów.

PÓŁKOLONIE I FERIE W FIKOŁKACH

W wakacje i ferie, Fikołki organizują półkolonie dla dzieci z bogatym programem dla dzieci. Dobry dojazd i parking sprawia, że rodzicom łatwo tutaj dojechać. W trakcie takich zajęć organizowane są warsztaty, spotkania, spektakle teatralne.

URODZINY I WARSZTATY

W Fikołkach można zorganizować także urodziny o tematyce kulinarnej, naukowej czy eksperymentalnej. Salki są bardzo przestronne i tematyczne. Ceny urodzin wahają się od 49 zł za dziecko do ponad 100 zł w zależności od tego kiedy organizujecie urodziny i czy wybieracie dodatkowe zajęcia. Szczegóły można poznać tutaj. 

Na miejscu można zamówić wybrany tort, piniatę, dekoracje i przekąski. Każde dziecko na pewno będzie tutaj zadowolone. W trakcie urodzin animator, który zajmie się dziećmi zabierze ich w wir zabawy, aby rodzice mogli spokojnie odpocząć w tym czasie w kawiarnii. 

Warsztaty w salach tematycznych o bardzo różnej tematyce są prowadzone regularnie m.in gry na gitarze, plastyki, sztuki kulinarnej oraz programy „Szaleni Naukowcy” czy „RoboKids”. Dodatkowo odbywają się tu warsztaty edukacyjne stworzone we współpracy z  MiniMini+ .

ADRES

Fikołki, Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12

GODZINY OTWARCIA

pon – pt 10:00 – 21:00

Więcej bawialni i sali zabaw w Warszawie i okolicach dla dzieci znajdziesz w tej sekcji.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube.

A może by latte za te wszystkie polecajki?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na