swiatelka niebo

Blog

PARK MILIONA ŚWIATEŁ – ŹRÓDLISKA – ŁÓDŹ

Sezonowy hit turystyczny Łodzi – odwiedź i zobacz atrakcje Parku Miliona Świateł w Parku Źródliska! W każdym z regionów naszego kraju możemy spotkać przestrzenie Parkowe udekorowane instalacjami świetlnymi opowiadającymi niepowtarzalne baśniowe historie. Ich wyjątkowość zależy od pomysłów organizatorów na bajkowe rozświetlenie danego miejsca. Są one często inspiracją do zimowych podróży po Polsce!

PARK MILIONA ŚWIATEŁ – ŹRÓDLISKA – ŁÓDŹ

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Park Miliona Świateł w Łodzi to multimedialna wystawa inspirowana baśniową powieścią „Alicja w Krainie Czarów”, która zaprasza w podróż pełną feerii świetlnych barw oraz wyjątkowych interaktywnych instalacji. Na terenie parku czeka na wszystkich gości blisko 100 multimedialnych iluminacji w kilkunastu strefach scenograficznych. Park już drugi sezon jest turystycznym hitem regionu, organizatorzy zapewniają atrakcje dla całej rodziny.

Na odwiedzających czekają, kolorowa karuzela, olbrzymi świetlny labirynt czy też roztańczona świetlna łąka pełna motyli. Dorośli będą mogli skorzystać z bogatej oferty lokali gastronomicznych znajdujących się w Parku, niezwykle klimatycznej Kawiarni w Palmiarni i smacznej Restauracji Tubajka. Każdy odwiedzający może również wziąć udział w świetlnej grze w Parku, dzięki czemu doświadczy alternatywnego i zaskakującego sposobu zwiedzania wystawy. Wystarczy zeskanować QR kod na plakacie przy wejściu. PARK MILIONA ŚWIATEŁ – ŹRÓDLISKA – ŁÓDŹ

Najwyższa i najdłuższa zarazem atrakcja to wysoka na 5 metrów i długa na 50 metrów Królicza Nora, która wprowadza nas jako pierwsza do magicznego świata.

 – To już ostatnie tygodnie obecności wystawy w Parku Źródliska. Jesienią tego roku przygotowujemy zupełnie nową tematykę Parku – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor, współorganizator wystawy. – Luty to również miesiąc zakochanych dlatego cała wystawa nabiera nowej bardziej romantycznej oprawy. W głośnikach usłyszeć będzie można miłosne szlagiery, natomiast otoczenie oświetlone będzie różnorodnymi odcieniami różu, magenty i czerwieni. Dzięki temu Park Miliona Świateł jest idealną scenerią do spędzenia nadchodzących Walentynek– dodaje.

PARK MILIONA ŚWIATEŁ – ŹRÓDLISKA – ŁÓDŹ.

BILETY I GODZINY OTWARCIA

Promocja Super Środy – ulgowe bilety kupione on-line upoważniają wszystkich do wejścia w tym dniu do Parku. *promocja dotyczy biletów pojedynczych, standardowych, zakupionych on-line.

Poniedziałek – czwartek: Ulgowy 29 PLN | Normalny 35 PLN | Rodzinny 110 PLN

Piątek – Niedziela: Ulgowy 35 PLN | Normalny 39 PLN | Rodzinny 135 PLN

Dzieci do lat trzech – wejście darmowe. Ulgowy – 3-18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie. Rodzinny – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )

Wystawa czynna jest do końca lutego. Bilety do kupienia www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach Parku

Organizator: ŁCW  Partnerzy: Multidekor, Łódź

Informacja prasowa

JAK DOJECHAC?

Park Źródliska w Łodzi

al. Piłsudskiego, 91-001,

Łódź (Widzew)

 

Zobacz także serię wpisów o Łodzi i co zobaczyć tam z dzieckiem lub po prostu dołącz do social media i bądź na bieżąco.

Jestem na Instagramie, Facebooku i Youtube.

3.5 2 głosów
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na