Image Alt

Blog

MYSTERIOUS ROOM – NOWE POKOJE ZAGADEK W WARSZAWIE

Mysterious Room to dość nowe miejsce na mapie Warszawy oferujące pokoje zagadek zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przeniesione z mojej ukochanej Łodzi znalazło swój dom w nowym miejscu przy ul. Wynalazek 4, w samym centrum warszawskiego Mordoru. Co czeka na Was w Mysterious Room? Mnóstwo zagadek do rozwikłania i ogrom radości. Spędzicie fajnie czas ze znajomymi, rodziną i to nawet dziećmi!

JAKIE ZAGADKI W MYSTERIOUS ROOM?

Jakie scenariusze czekają na Was na miejscu: “Tajemnica świątyni Majów”, “Kim jest Max Wincler?”, “Sztukmistrz z Dzielnicy Muvszet” czy “Atlantis podwodna ekspedycja” skierowany typowo dla dzieci. Każdy z pokoi ma swój unikalny charakter i tworzy wyjątkową historię. Mysterious Room tworzy naprawdę wyjątkowe scenariusze i z super ekipą, która wkłada w to mnóstwo serca angażuje wszystkich graczy. Charakter pokoi Mysterious Room to połączenie analogowości i cyfrowej rozrywki. Dzięki temu, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zagadki mają zarówno charakter liniowy jak i znaczenie ma kolejność ich rozwiązywania. W sumie, na koniec chodzi i tak o to, aby wspólnie rozwiązać zagadkę.

POKÓJ DLA DZIECI – ATLANTIS PODWODNA EKSPEDYCJA

Nasza rodzina z radością odwiedziła pokój dla dzieci “Atlantis – podwodna ekspedycja”, gdzie rozwiązywaliśmy zagadkę mitycznej krainy. Atlantis to pokój poruszający zarówno zmysły jak i wyobraźnię. Wątek zatopionej Atlantydy przejawia się przez całą godzinkę zabawy w pokoju, który zawsze jest otwarty i można z niego wyjść w razie potrzeby. W razie trudności, dzieci mogą zadzwonić po pomoc do animatora. My z takiej możliwości skorzystaliśmy raz. Naprawdę dość mało pomagaliśmy dzieciom, co znaczy, że zagadki dopasowane są odpowiednio do wieku. Mam na myśli oczywiście dzieci w wieku 6-7 lat +. Udało nam się odnaleźć zaginiony skarb Atlantydy z mnóstwem diamentów i monet. Dla dzieci w Mysterious Room czeka ten jedyny pokój, ale osobiście liczę na więcej. Rezerwacji możecie dokonać w tym miejscu.

CZAS NA ŚWIETNĄ ZABAWĘ – POKOJE DLA DOROSŁYCH

Dla dorosłych czeka kilka pokoi: “Tajemnica Majów”, gdzie zetknięcie się z ogromną ilością symboli i kluczy do wykonania misji. “Kim jest Max Wincler” inspirowany słuchowiskiem, gdzie różne zagadki wymagają zaangażowania większej ilości zmysłów z tłem XIX wiecznej Łodzi. Scenografia została nagrodzona Bullseye Award 2022. ”Sztukmistrz z Dzielnicy Muvszet” gdzie pokazany jest Budapeszt w cieniu skandalu, czy “Miasto w Ogniu”, gdzie akcja rozgrywa się w ponurej Łodzi w jednej z kamienic gdzie wybucha ogień. To dopiero musi być ciekawa historia! Dokładne opisy są dostępne na stronie Mysterious Room.

DODATKOWE ATRAKCJE

Na miejscu możecie także pograć w różnego rodzaju planszówki, więc można spędzić tu zdecydowanie więcej czasu. Czekam na wolny wieczór, aby spędzić tutaj czas ze znajomymi. Pokoje są bezpieczne, monitorowane, dezynfekowane, a gracze mogą w każdej chwili opuścić pokój. To świetne miejsce zarówno do organizacji urodzin dla dzieci czy młodzieży jak i na integrację firmową, zespołową czy z grupą znajomych.

ADRES:

ul Wynalazek 4

Mokotów, Warszawa

 

BILETY:

Ceny są zależne od ilości osób w pokoju. Najlepiej wyklikać na stronie w tym miejcu.

https://pokojezagadek.eu/rezerwacje/ 

 

GODZINY OTWARCIA:

wt – cz – 13:00 – 21:00

pt – 13:00 – 22:00

sb – ndz – 10:00 – 22:00

 

Wpis sponsorowany przygotowany we współpracy z Mysterious Room.

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na