Image Alt

Blog

Przekaż 1,5% podatku na Lubelskie Hospicjum im.Małego Księcia

Każdego roku, w trakcie rozliczania podatku za miniony rok, mamy możliwość dokonania wyjątkowego gestu, który może mieć ogromne znaczenie dla osób potrzebujących. Przekazanie 1,5% swojego podatku na Lubelskie Hospicjum Małego Księcia i inne organizacje charytatywne to szansa na wsparcie tych, którzy borykają się z najtrudniejszymi życiowymi wyzwaniami.

Rozlicz PIT, wspieraj Hospicjum!

Gdy zbliża się czas rozliczeń podatkowych za rok 2023, stajemy przed szansą zadania sobie pytania: jak możemy wykorzystać tę okazję, aby pomóc innym?Jedną z możliwości, jakiej możemy skorzystać jest przekazanie 1,5% swojego podatku na Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Dlaczego warto?

Od 27 lat Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia służy najciężej chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Przekazując część swojego podatku na to hospicjum, pomagasz zapewnić niezbędne środki, leki oraz specjalistyczny sprzęt medyczny, który jest niezbędny do zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej. Hospicjum oferuje także wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe dla rodzin, pomagając im radzić sobie z trudnościami i znaleźć wsparcie w trudnych chwilach.

Dom Małego Księcia: wsparcie dla dorosłych i dzieci

Przy Hospicjum działa również Dom Małego Księcia – nowoczesny kompleks, który stanowi oazę wsparcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Bez barier architektonicznych i ograniczeń wiekowych, dom ten otwiera swoje drzwi dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i opieki na najwyższym poziomie.

To miejsce, w którym każdy krok został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort, bezpieczeństwo i dostępność dla wszystkich mieszkańców. Przyjazne otoczenie, nowoczesne udogodnienia oraz wyjątkowa atmosfera sprawiają, że Dom Małego Księcia staje się miejscem, gdzie pacjenci mogą poczuć się jak w domu, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Dzięki specjalistycznemu personelowi i zaawansowanym środkom medycznym, dom ten oferuje kompleksową opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. To więcej niż tylko miejsce leczenia – to przestrzeń, w której każdy może znaleźć wsparcie, zrozumienie i nadzieję na lepsze jutro.

Pomoc na różne sposoby: społeczność w działaniu

Twoje zaangażowanie może przynieść ogromną różnicę w życiu podopiecznych Hospicjum. Istnieją dwa główne sposoby, w jaki możesz je  pomóc:

  • Przekazując 1,5% podatku: Podczas rozliczania PIT za 2023 rok, możesz przekazać 1,5% swojego podatku na Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Wystarczy wpisać KRS: 000 000 4522 w formularzu podatkowym. 
  • Przekazując darowiznę: Możesz również przekazać dowolną kwotę lub darowiznę w postaci rzeczowej, takiej jak środki pielęgnacyjne, podkłady czy pieluszki. Więcej na stronie: https://hospicjum.lublin.pl/darowizna/.

Każda forma wsparcia jest niezwykle cenna i przyczynia się do zapewnienia godnego życia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Razem możemy uczynić znaczącą różnicę!

Działając razem: angażująca pomoc społeczna

Hospicjum od lat angażuje się w pomoc społeczną dla rodzin swoich podopiecznych. Poprzez różnorodne działania, takie jak zakup leków, dostarczanie specjalistycznego sprzętu medycznego, zapewnianie niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby czy organizowanie wydarzeń, Hospicjum stara się poprawiać jakość życia podopiecznych i ich rodzin.

Społeczność w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia lub chciałbyś wesprzeć ich działalność, odwiedź ich stronę internetową: https://hospicjum.lublin.pl/. Możesz także śledzić ich działalność na platformach społecznościowych, takich jak Facebook: Hospicjum Małego Księcia oraz Instagram: Hospicjum Małego Księcia.

Kiedy myślisz, że już wszystko zostało zrobione, pamiętaj, że zawsze istnieje możliwość pomocy. Dzięki Twojemu wsparciu, Hospicjum Małego Księcia może kontynuować swoją misję pomocy i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Najmniejszy gest ma ogromne znaczenie dla osób potrzebujących!

Artykuł sponsorowany

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na