Image Alt

Blog

JANKOWA POLANA W CENTRUM HANDLOWYM JANKI

Centrum Handlowe Janki przygotowało coś zupełnie wyjątkowego dla małych miłośników wspaniałej zabawy i przyrody. Od teraz Wasze dzieci będą czekały na wizytę, aby zajrzeć w świat przyrody, posłuchać śpiewu ptaków, zajrzeć do kretowiska czy przejść ścieżkę sensoryczną. Na Wasze pociechy czeka także wyjątkowy plac zabaw i Jankowa Polana, wszystko, aby dzieci poczuły się komfortowo i aby dostarczyć im jak najbardziej wartościową zabawę.

JANKOWA POLANA

Tuż przed wakacjami, Centrum Handlowe Janki przygotowało dla dzieci wyjątkowe przestrzenie, gdzie młodzi odkrywcy zyskają nową wiedzę o tym jak funkcjonuje natura, świat roślin i zwierząt. Mali odkrywcy w zielonej, komfortowej przestrzeni mogą się wyciszyć i nacieszyć zieloną dżunglą, gdzie spotkają zwierzęta i posłuchają ich odgłosów. Jankowa Polana to sensoryczna ścieżka z możliwością tworzenia swojego toru zabawy, zestaw ćwiczeń manualnych w labiryncie elektrycznym czy szukanie wyjścia w magnetycznym labiryncie. Rozrywkę dopełnia teatr cieni, gdzie dzieci odkrywają tajemnice światła, bawiąc się jednocześnie z rodzicami. Z Jankowej Polany można skorzystać bezpłatnie w godzinach otwarcia galerii, a traficie do niej kierując się w stronę drogerii Hebe. To także fajne rozwiązanie dla tatusiów, którzy nie zawsze chcą uczestniczyć w babskich zakupach. Tutaj wraz z dziećmi znajdą ukojenie.

PLAC ZABAW

Oprócz Jankowej Polany, kilka kroków dalej czeka na Was także unikalny plac zabaw. Znajdziecie tam szybką zjeżdżalnię, która podczas naszej wizyty była dość oblega, więc świadczy to o ogromnym sukcesie i zagospodarowaniu potrzeby, jaka była wśród rodziców z dziećmi. Unikalny plac zabaw to przepiękny design, feria barw, kolorowych ważek, letnich kwiatów. Nie mogło zabraknąć przeskalowanych modeli organizmów, dzięki którym dzieci mogą zobaczyć żyjące z bliska zwierzątka, które kryją się w tunelach, na gałęziach czy konarach. Najmłodsi poszukają także kreta w tunelu, popłyną nieodkrytą rzeką wyobraźni czy zjadą wewnątrz źdźbła trawy. Bezpieczna powierzchnia zapewnia komfortową zabawę.

Centrum Handlowe Janki po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba szukać wartościowej i edukacyjnej rozrywki daleko, aby poczuć się jak na prawdziwej leśnej polanie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby rodzice towarzyszyli dzieciom w odkrywaniu niespodzianek, jakie czekają w centrum. Centrum Janki zostało otwarte w 1999 roku w miejscowości Janki przy trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Dzięki stałej rozbudowie oraz modernizacji jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej. Centrum Janki znalazło się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers

JAK DOJECHAĆ?

Na odwiedzających czeka parking oferujący 3151 miejsc postojowych, więc bez problemu zaparkujecie, zrobicie zakupy i połączycie przyjemne z pożytecznym.

ADRES

Mszczonowska 3,

05-090 Janki

Materiał reklamowy powstał we współpracy z Centrum Handlowym Janki.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku i Youtube.

A może by latte za te wszystkie polecajki?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na