Image Alt

Blog

WIELKA FABRYKA ELFÓW

Wcale nie musicie jechać do Rovaniemi w Laponii, żeby poczuć wyjątkowy klimat Świąt, który panuje także w Warszawie, a konkretniej w Wielkiej Fabryce Elfów, która otworzyła się w tym roku w Fabryce Norblina.

To już szósty raz, kiedy Wielka Fabryka Elfów działa. Jak co roku, dzieci wezmą udział w świątecznych przygotowaniach i pomogą tym razem Elfom znaleźć przepis na pierniczki. Na dzieci czeka wyjątkowa półtora godzinna przygoda, gdzie będą musieli zetknąć się z aktywnościami ruchowymi, zręcznościowymi, edukacyjnymi czy logicznymi. Na końcu czeka wielka nagroda – spotkanie ze Świętym Mikołajem i wręczeniem prawdziwego dyplomu i obiecanym pierniczkiem.

Dzieci są dopierane w grupy około 15 osobowe, a rodzice towarzyszą im w całej zabawie, ale raczej stojąc z boku. Bilety najlepiej zakupić online.

Co roku koncept trochę się od siebie różni. W tym roku dzieci szukają pełnego przepisu na pierniczki wykonując po drodze szereg zadań wraz z Elfem. Zaczynają od zadań zręcznościowych z drewnianymi akcesoriami do zabawy, następnie przechodząc do zadań ruchowych na świątecznych dmuchańcach, ćwicząc motorykę na specjalnych pojazdach, przez motorykę małą w wyjątkowej klockowni czy piekąc pierniczki ćwicząc sensorykę.

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Zajęcia dla grup przedszkolnych oczywiście są możliwe. Na jedne zajęcia może wejść 48 dzieci w trakcie 2 h spotkania. Jeśli nie macie więc pomysłu na wycieczki dla waszych przedszkolaków, warto dowiedzieć się o szczegóły w tym miejscu.

LOKALIZACJE

Wielka Fabryka Elfów otwarta jest w tym roku w 4 miastach w Polsce: Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Jagatowie.

W Warszawie, Fabryka Elfów działa aż do 13.01.2023 roku, więc zdążycie jeszcze ją odwiedzić po Świętach i w Nowym Roku. Dni Otwarcia znajdziecie tutaj.

ADRES

Wielka Fabryka ELfów
Fabryka Norblina poziom +2
Budynek Plater
Żelazna 51/53
00-841 Warszawa

Kontakt

[email protected]

+48 583 501 638

BILETY

Warszawa – 69 zł dla dorosłego i dziecka, bilet dla kolejnego opiekuna można dokupić za połowę ceny na miejscu. Zajęcia odbywają się co 30 minut, ale warto je zarezerwować online.

Na tym samym piętrze znajdziecie wystawę Save the Planet, a na poziomie -2 dotrzecie do królestwa zabawy w Smart Kids Planet. Więcej atrakcji w Warszawie dla dzieci i nie tylko znajdziesz tutaj.

Kulturalne wycieczki to dział w tym miejscu.

Obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku.

Postawisz kawkę za dobrą robotę? 😉

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5 1 głos
Ocena wpisu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
alt
Mamo daleko jeszcze? – Travelling & Parenting blog

Powstał z pasji do podróżowania i pokazywania najpiękniejszych miejsc w Polsce i zagranicą z dwójką słodkich urwisów. Obserwuj i bądź na bieżąco!

Obserwuj mnie na